Kadromuz

Uz. Psk. Berin Aslan

1944 yılında Ankara'da doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı .Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi Felsefe Bölümü Psikoloji Kürsüsünden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Psikiyatri Kliniğinde Prof. Dr. Orhan Öztürk yönetiminde staj yaptı. 1970-79 yılları arasında Ankara Üniversitesi Psikiyatri Kliniğinde klinik psikolog olarak çalıştı. Psikotik ve nevrotik servislerinde bireysel ve grup terapileri tedavi ekiplerinde aktif görev aldı.

1976-77 yıllarında Fransız Hükümetinin verdiği bursla Paris Santos-Dumont Gündüz Hastahanesi ve Henrî Roussel Çocuk Ruh Sağlığı biriminde Prof. Rene Diatkin idaresinde staj yaptı. Yurda döndükten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı Biriminde Prof. Dr. Mualla Öztürk yönetiminde çocuk psikoloğu olarak çalıştı.

Ailevi nedenlerden İzmir'e yerleşti,Karşıyaka Çocuk Bakım Yurdundan 1986 yılında emekli oldu. 1995-2004 yılları arasında Anne-Çocuk Eğitim Vakfı Ege Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. AÇEV’in Erken Çocukluk Eğitimi Programlarının yaygınlaşması, velilerin eğitimi, programların etkinlik araştırmaları ve eğitici eğitimi seminerlerinde görev aldı. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Bağlantılarımız

  • Özel Sağlık Sigortaları
  • Bankalar
  • Yapı Kredi Emekli Sandığı Vakfı
  • TBMM ile anlaşmamız vardır

İletişim

Adres: Aydınlık Evler Mahallesi 6780 Sokak No:13 Çiğli - İzmir (Çiğli Emniyet Müdürliği Yanı)

Tel: 0232 376 00 55

Faks: 0232 376 44 90

E-Posta: info@sokrates-psikiyatri.com.tr