Kadromuz

Uz. Psk. Karin Karakulak Özkan

1983 yılında Izmir’de doğdu. 2005 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Lisans eğitimi devam ederken; Enver Bakioğlu Rehabilitasyon Merkezi, Yankı Özel Eğitim Merkezi, Altındağ Mesleki Eğitim Merkezi ve Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde staj yaptı.

2007 yılında Istanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programından mezun oldu. Yüksek lisansında dinamik eğilimli psikoterapi eğitimi aldı.

Yüksek lisansı süresince Istanbul Bilgi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Birimi, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği, Morçatı Kadın Sığınağı Vakfı ve Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Konsültasyon Liyezon Bölümü’nde psikolog olarak görev yaptı.

Psikanailitik Psikoterapiler, Ilişkisel Psikanaliz, Travma Terapileri, Bilişsel – Davranışçı Terapiler ve Rüya Analizi konularında yurt içinde ve yurt dışında birçok kongre, seminer ve eğitime katıldı. 2005 yılında Türk Psikologlar Derneği tarafından verilen Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği (WISC-R) uygulayıcı psikolog sertifikasını aldı.

Bilişsel- Davranışçı Terapiler, Bireysel Terapiler, Grup Terapileri, Çift Terapileri ve Cinsel Terapiler alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir

İngilizce, Fransızca, Yunanca ve İtalyanca dillerini bilmektedir.

Bağlantılarımız

  • Özel Sağlık Sigortaları
  • Bankalar
  • Yapı Kredi Emekli Sandığı Vakfı
  • TBMM ile anlaşmamız vardır

İletişim

Adres: Aydınlık Evler Mahallesi 6780 Sokak No:13 Çiğli - İzmir (Çiğli Emniyet Müdürliği Yanı)

Tel: 0232 376 00 55

Faks: 0232 376 44 90

E-Posta: info@sokrates-psikiyatri.com.tr